OFERTA SPRZEDAŻY PALIW

DYSTRYBUCJA I SPRZEDAŻ HURTOWA

SPRZEDAŻ HURTOWA

Sprzedaż oleju napędowego i oleju opałowego z dowozem do klienta nowoczesną flotą transportową

ODBIÓR WŁASNY

Hurtowa sprzedaż paliw z odbiorem własnym z wybranych naftobaz

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Rrealizujemy sprzedaż detaliczną poprzez własne stacje paliw

ZBIORNIKI

Zbiorniki do bezpiecznego magazynowania oleju napędowego

BLISKO 25 LAT NA RYNKU POLSKIM

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

spółka EKO-TANK rozpoczęła swoją działalność już w 1991 roku, początkowo jako  firma „MIRA”, prowadząc wówczas tylko sprzedaż detaliczną z jednej stacji paliwowej zlokalizowanej w Dolnej Grupie. Dystrybucja i sprzedaż hurtowa paliw była i jest  konsekwencją dalszego rozwoju firmy i stanowi obecnie główny kierunek jej działania.

Nasza firma funkcjonuje na rynku od blisko 25 lat. Dobrą kondycję firmy i silną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim bogatemu doświadczeniu oraz rzeszy wiernych klientów, którzy lojalnie i systematycznie współpracują z nami.

 

Celem Eko-Tank jest utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług, profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb Klientów. Cel ten realizowany jest poprzez kompetentną, dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą, nowoczesną flotę i szybką realizację zamówień. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które szczególnie dba o zadowolenie klienta a dostarczane paliwo potwierdza świadectwem jakości. Poprzez ciągły monitoring możemy zagwarantować bezpieczeństwo jakościowe i ilościowe dostaw.

KONTAKT Z NAMI

EKO-TANK Sp. z o.o.

86-150 OSIE, ul. Rynek 6

NIP 559-18-28-206

Tel.: +48 52 33 24 948

Fax: +48 52 33 39 077

ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY

Pn.- Pt  7:00 - 16:00

ZAMÓWIENIA

Tel.:  +48 609 513 513

e-mail: zamowienia@eko-tank.pl

REGIONALNI MANAGEROWIE SPRZEDAŻY

KONTAKT Z MANAGEREM OBSŁUGUJĄCYM TWÓJ REJON

 

 

 

 

DAWID KOZŁOWSKI

 

tel. +48 698 670 206 dawid.kozlowski@eko-tank.pl

 

 

 

WOJEWÓDZTWO kujawsko-pomorskie (E) warmińsko-mazurskiemazowieckie (N) 

 

 

 

 

ANDRZEJ CIACHOROWSKI

 

tel. +48 511 782 022
andrzej.ciachorowski@eko-tank.pl

 WOJEWÓDZTWO  warmińsko - mazurskiewoj. pomorskie (E) 

 

 

 

 

BARTOSZ MAZURKIEWICZ

 

tel. +48 602 479 298

bartosz.mazurkiewicz@eko-tank.pl

WOJEWÓDZTWO pomorskie

 

 

 

 

 

MACIEJ RYBAK

 

tel. +48 604 681 239 maciej.rybak@eko-tank.pl

 

WOJEWÓDZTWO kujawsko-pomorskie pomorskie

 

 

 

 

 

ŁUKASZ PRZENIEWSKI

 

tel. +48 506 185 350
lukasz.przeniewski@eko-tank.pl

 

 

 

 

 

 WOJEWÓDZTWO kujawsko-pomorskie (W)

 

 

 

 

REMIGIUSZ STELTMAN

 

tel. +48 601 373 711
remigiusz.steltman@eko-tank.pl

 

 

 

 

 

 

WOJCIECH SZREDER

 

tel. +48 502 116 544
wojciech.szreder@eko-tank.pl

 

 

 

 WOJEWÓDZTWO zachodnio pomorskiewielkopolskie

 

 

 

 WOJEWÓDZTWO wielkopolskie
lubuskie

KADRA

Prezes Zarządu Eko-Tank

Piotr Szostek, tel: +48 52 33 298 76 , email: piotr.szostek@eko-tank.pl

 

Asystentka Prezesa Zarządu

Magdalena Skwiercz, tel: + 48 519 514 703, email: magdalena.skwiercz@eko-tank.pl

 

Główny Księgowy

Tomasz Roszczyniała, tel. +48 52 33 29 876, email: tomasz.roszczyniala@eko-tank.pl

 

Zastępca Głównego Księgowego

Agnieszka Grzonkowska - Gul, tel. +48 52 33 29 876, email: agnieszka.grzonkowska@eko-tank.pl

 

Księgowa ds. rozliczeń

Justyna Licznerska, tel. +48 52 33 29 876 - wew. 177, email: justyna.licznerska@eko-tank.pl

 

Księgowa

Monika Sumińska, tel. +48 52 33 29 876, email: monika.suminska@eko-tank.pl

 

Referent ds. księgowości

Magdalena Palińska, tel. +48 52 33 29 876, email: magdalena.palinska@eko-tank.pl

 

Koordynator stacji paliw

Ewelina Kosicka, tel. +48 519 514 673, email: ewelina.kosicka@eko-tank.pl

 

DZIAŁ FAKTUROWANIA

Marta Jesionkowska, tel. +48 519 514 685, email: marta.jesionkowska@eko-tank.pl

 

Anna Nowakowska, tel. +48 660 430 946 , email: anna.nowakowska@eko-tank.pl

 

Magdalena Ritlewska, tel. +48 511 782 019, email: magdalena.ritlewska@eko-tank.pl

 

Klaudia Godula, tel. +48 52 33 29 876, email: klaudia.godula@eko-tank.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Monika Zamczała, tel. +48 609 513 513, email: monika.zamczala@eko-tank.pl

 

Monika Telus, tel. +48 +48 609 513 513, email: monika.telus@eko-tank.pl

 

Bartosz Mazurkiewicz,  tel. +48 602 479 298, email: bartosz.mazurkiewicz@eko-tank.pl

woj. pomorskie

 

Dawid Kozłowski, tel. +48 698 670 206, email: dawid.kozlowski@eko-tank.pl

woj. kujawsko - pomorskie (E), woj. warmińsko - mazurskie, woj. mazowieckie

 

Maciej Rybak, tel. +48 604 681 239 email: maciej.rybak@eko-tank.pl

woj.kujawsko - pomorskie, woj. pomorskie

 

Andrzej Ciachorowski tel. +48 511 782 022, email: andrzej.ciachorowski@eko-tank.pl

woj. warmińsko - mazurskie, woj. pomorskie (E)

 

Remigiusz Steltman, tel. +48 601 373 711, email: remigiusz.steltman@eko-tank.pl

woj. zachodnio - pomorskie, woj. wielkopolskie

 

Łukasz Przeniewski, tel. +48 506 185 350, email: lukasz.przeniewski@eko-tank.pl

województwo kujawsko - pomorskie (W)

 

Wojciech Szreder, tel. +48 502 116 544, email: wojciech.szreder@eko-tank.pl

woj. wielkopolskie, woj. lubuskie

 

DZIAŁ TRANSPORTU

Kierownik transportu

Dawid Torłop, tel. +48 502 591 652, email: dawid.torlop@eko-tank.pl

 

Zastępca kierownika transportu

Łukasz Kawczyński, tel. +48 519 514 688, email: lukasz.kawczynski@eko-tank.pl

 

Specjalista ds. transportu

Patryk Skrzeszewski, tel. +48 519 514  687, email: patryk.skrzeszewski@eko-tank.pl

SERWIS TECHNICZNY

Krzysztof Górski, tel. +48 519 514 696 , email: krzysztof.gorski@gzella.pl

DZIAŁ KADR

Specjalista ds. Pracowniczych

 

Joanna Konieczka, tel. +48 52 33 29 874 -  wew. 125, email: joanna.konieczka@gzella.pl

GALERIA